چرا کسب و کارتان به یک وب سایت نیاز دارد؟

چرا کسب و کارتان به یک وب سایت نیاز دارد؟
  • چهارشنبه ۶ دی سال ۱۳۹۶

 چرا کسب و کارتان به یک وب سایت نیاز دارد؟

افراد متفاوت دارای شغل‌های متفاوت هستند و بسیار برایشان این سوال پیش می‌آید که برای رونق کسب و کارشان چه کاری کنند تا کارشان بسیار سود زا و پر درآمد شود.

آیا سایت در اینترنت به افزایش درآمد من کمک می‌کند و درآمد من را افزایش می‌دهد؟

آیا وب سایت بهتر است یا…

وب سایت بر سایر فضاهای مجازی چه مزایایی دارد؟

فعالیت کسب و کار من آنقدر بزرگ نیست، چرا سایت بزنم؟

در اینجا به خوبی توضیح می‌دهیم و دلایلی ارائه می‌کنیم که چرا به یک وب سایت نیاز دارید و ایجاد یک سایت چه مزایایی دارد.

با توجه به اینکه کسب و کار شما آنقدر قوی می‌باشد که نیازی به وبسایت ندارید، خب بله؛ شما اگر جذب مشتری بیشتر، معرفی به کاربران جدید، شناخته شدن را نمیخواهید، داشتن وبسایت فایده ای ندارد. یا اینکه اگر کسب و کار شما ضعیف هست و فکر میکنید داشتن وبسایت هیچ موفقیتی نداره برای شما باید بگم که سخت در اشتباه هستید، چون اگر وبسایت بصورت اصولی راه اندازی شود باعث موفقیت بی چون و چرا خواهد داشت. در کنار تمام خوبی‌های وب سایت، داشتنش امروز کلاس کاری به حساب میاد.

هچنین وبسایت یک راه کم هزینه تبلیغات هست که در معرض دید کلی کاربر قرار میگیره. اطلاعات سایت متغییر است و قابل بروزرسانی می‌باشد ( بصورت رایگان و هر موقع که اراده کنید اطلاعات سایت آپدیت می‌شود ) که ۲۴ ساعته در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

دلیل چهارم این است که احداث کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی بسیار آسان است و هزینه خاصی ندارد. در حالی که راه اندازی سایت و پر بازدید کردن آن کمی اطلاعات و دانش می‌خواهد که هر کسی ندارد و هزینه کوچکی نیز برای ایجاد وب سایت نیاز است. پرستیژ و کلاس کاری سایت خیلی بالا است و داشتن یک سایت نشان دهنده موفق بودن کسب و کار شماست.

وجود وب سایت در اینترنت یعنی اینکه شما در کسب و کارتان موفق هستید و برایتان ارزش دارد. وجود سایت نشان می‌دهد که شما برای ارائه خدماتتان از چیزی دریغ نمی‌کنید. سایت اینترنتی شما را رقیب بزرگتری برای دیگر رقیبانتان می‌کند زیرا شما از طریق اینترنت که بسیار بین مردم جامع و رایج شده است مشتریانتان را پیدا می‌کنید و با آن‌ها اطلاعات تعامل می‌کنید. اگر سایت هم دارید بسیار به سایتتان اهمیت دهید و برای ظاهرش و قراردادن اطلاعات مفید داخل آن بکوشید. سایت هر چه به روزتر باشد و مطالب آن با کسب و کار شما بیش‌تر باشد و عکس‌های بیشتری داشته باشد پر بازدیدتر می‌شود و مشتریانتان بیشتر می‌شوند.

شما با گذشت زمان در کار خود پیشرفت می‌کنید و تجربه بدست می‌آورید، محصولات خود را ارتقا می‌بخشید، تخفیف‌ها و خبرنامه هایی را در سایت قرار می‌دهید. اگر اطلاعاتی را بخواهید می‌توانید ویرایش کنید، تغییر دهید یا حذف کنید یا محصولات جدیدی را در سایت وارد کنید.

وب سایت شما می‌تواند کاتالوگ یا بروشور آنلاین برای محصولات و سرویس‌های شما باشد. به روز رسانی اطلاعات محصولات و سرویس‌ها در وب سایت بسیار آسانتر و سریعتر از چاپ بروشور و کاتالوگ است. اطلاع رسانی از طریق وب سایت روش بسیار موثرتری برای مطلع ساختن مشتریان از محصولات جدید، برنامه‌های آینده، تبلیغات ویژه یا خدمات جدید است. برخلاف تبلیغات چاپی که به سرعت منسوخ می‌شوند، وب سایت شما می‌تواند اخبار و اطلاعات را کاملا به روز نگه دارد.

صرف نظر از نوع کسب و کار شما، یک وب سایت مناسب‌ترین مکان برای نمایش کار شماست. با نمایش نمونه کارها یا گالری تصاویر یا توضیحاتی در مورد کارهایتان می‌توانید آنچه را که باعث منحصر به فرد بودن کار شماست به مایش بگذاربد.

فرض کنید کار شما فروش محصولات سازگار با محیط زیست است و میخواهید راهنمایی هایی در مورد چگونگی بازیافت به اشتراک بگذارید، یا شاید شما یک حسابدار هستید و می‌خواهید به مشتریان خود مشاوره ای در مورد روش ساده حسابداری ارائه دهید. با افزودن صفحه پرسش و پاسخ، مقالات یا خبرنامه برای پاسخ به تمام سوالات مشتریان خود، می‌توانید آنها را به روز نگه دارید. برای ارائه خدمات و کالاها چه راهی بهتر از به اشتراک گذاری اطلاعات در وب سایت خود؟

 

 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.