ساخت سایت رایگان با پسوند com گوگل

ساخت سایت رایگان با پسوند com گوگل
  • چهارشنبه ۱۴ خرداد سال ۱۳۹۹


ما در عصری زندگی میکنیم که اینترنت با سرعتی باورنکردنی در حال نفوذ به همه ابعاد زندگی بشر است.پس لازم است که ما خود را با این شرایط وفق دهیم..و برای کسب وکار بهتر از اینترنت به نحو احسن استفاده کنیم.

اما روش های ساخت سایت چیست؟
روش های گوناگونی برای طراحی سایت وجود دارد اما اولین نکته ای که به ذهن شما می رسد هزینه ساخت سایت می باشد.که ما میخواهیم در این مقاله به ساخت سایت کاملا رایگان با پسوندcom در گوگل بپردازیم:

قابل بیان است که ساخت سایت رایگان برای کسب و کارهای تازه تاسیس مناسب می باشد.زیرا امروزه با نفوذ اینترنت مردم برای کوچکترین کار خود به آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب می کنند.داشتن سایت اینترنتی یک جنبه اعتباری محسوب می شود. زیرا افراد به این مسئله می اندیشند که کسب وکاری که نتوانسته خودش را با شرایط روز دنیا وفق دهد نمیتواند کسب و کار موفقی باشد.پس بهتر است به ساخت سایت رایگان فکر کنید.و از آن برای توسعه کسب و کار خود بهره ببرید.این عمل باعث شناساندن نام فروشگاه شما می شود و اگر کسی حتی اسم فروشگاه شمارا ندانست از این طریق با آن آشنا می شود.در طراحی سایت اینترنتی شما میتوانید محصولات خود را حتی به نقاط مختلفی ارسال کنید و هرکسی میتواند به فروشگاه شما برای خرید دسترسی داشته باشدزیرا مردم میخواهند فقط با چند کلیلک خرید خود را انجام دهند.حضور در فضایی که باعث دیده شدن کسب و کار می شود درنتیجه موجب فروش بیشتر و سود بالایی نیز می شود.

در ساخت سایت رایگان با پسوندcom ما به یک دامنه نیاز داریم.دامنه یا آدرس سایت با عبارتwww آغاز می شود.در انتخاب نام دامنه باید توجه داشت که مناسب با کسب و کارتان باشد.
دامنه ها پسوندهای مختلفی تشکیل می شوند که معروف ترین دامنه com می باشد که یک دامنه بین المللی است و مناسب وب سایت های تجاری وفروشگاهی و شرکتی می باشد.
برای طراحی فقط کافی است به سایتgoogle sites مراجعه کنید که یکی از سرویس های گوگل می باشد. درهنگام استفاده از این سایت باید ایمیل یا جیمیل خود در گوگل وارد سایت شوید.اگر شما جیمیلی ندارید باید یک اکانت جیمیل بسازید.
پس از آن وارد سایت های گوگل رفته و بر روی آیکون+ کلیک کنیدتا صفحه ساخت سایت برای شما باز شود.در این مرحله شما نام و آدرس سایت مدنظرخود را می نویسید و بر روی گزینهcreate کلیلک کنید.
نکته قابل توجه این است که نام سایت و آدرس یکی نیست.آدرس باید منحصر بفرد وکوتاه باشد ولی نام میتواند هرچیزی باشد.سپس می توانید قالب مدنظر و رنگ پس زمینه سایت را انتخاب کنید.حالا نوبت انتخاب تم می باشد که از طریق گزینه  select a theme تم مد نظر خود را انتخاب کنید.
با طی کردن این مراحل شما توانستید یک سایت طراحی کنید.
 

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.