تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟

تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟
  • یکشنبه ۲۷ آبان سال ۱۳۹۷

تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟

امروزه داشتن وب سایت به عنوان یک ضرورت برای کسب و کارها به شمار می آید و محدودیت در نوع کسب وکار نداشته که در این بین می توان به سایت های شخصی ، شرکتی ، تجاری  ، صنعتی ، سازه ای و ... اشاره کرد . وب سایت به ارائه خدمات و اطلاعات ارائه شده توسط شما به جامعه آنلاین خواهد شد و کشور ایران با داشتن جمعیت آنلاین 40 میلیون نفری به عنوان یکی از کشورهای در جهان به شمار می آید که از درصد جمعیت آنلاین بالایی برخوردار است .

یکی از مزیت هایی که محیط وب برای شرکت های نوپا فراهم خواهد ساخت را می توان در بین بردن زمان است که در کسب و کارهای اینترنتی نیاز است تا یک کسب وکار بگذارند تا به عنوان برند در آن منطقه معرفی گردد . وب سایت موجب شده تا مالکان کسب و کار با رعایت اصولی به نام سئو در کمترین زمان به برند شدن وب سایت خود پرداخته و حتی این برند را فرا منطقه ای کنند و از سایر کسب و کارهایی که هنوز به شیوه اینترنتی عمل می کنند پیشی گزفته و از درآمد بالایی برخوردار گردد . حال سئوالی که پیش خواهد آمد چگونه می توان خود به طراحی سایت بپردازم ؟

 امروزه با ارائه سامانه های سایت ساز و مدیریت محتوا تا حدودی نیاز به دانش برنامه نویسی را برطرف و موجب شده تا کاربران خود بتوانند طراحی و ساخت سایت پرداخته که این ویژگی باعث شده تا کاربران خود به  طراحی سایت براساس نیازمندی خود بپردازند . حال سئوالی که برای بسیاری از کاربران پیش آمده این است که تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا چیست ؟

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم ما بر روی مقالات ارائه شده در رابطه با این  سئوال ، بسیاری از سایت ها برای اصل توافق دارند که سامانه سایت ساز ، نوعی بیانگر عبارت عامیانه تیم مدیریت محتوا است و تفاوتی بین این 2 مطرح نشده است که به صورت لاتین  Content Management System ( CMS ) گفته خواهد شد . اما ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان سرویس سایت ساز ، تعریف خود را به این صورت مطرح می کنیم که سایت ساز مانند یک نرم افزار آنلاین بوده که باتوجه به سرویس هایی که می پردازد و تفاوت آن با سامانه مدیریت محتوا چون وردپرس در محدودیت قابلیت ها می باشد و می توان سایت ساز را محدودتر از وردپرس دانست ولی از نظر قیمت و راحتی کار ، سایت ساز برتری نسبت به تیم های مدیریت محتوا چون وردپرس و جوملا دارد .

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت وب سایت شخصی

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت سایت شرکتی

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت سایت با ورد پرس

چهارشنبه ۲۳ مهر سال ۱۳۹۹

سایت ساز فوری

دوشنبه ۲۱ مهر سال ۱۳۹۹

بهترین فروشگاه ساز ایرانی

چهارشنبه ۱۴ خرداد سال ۱۳۹۹

ساخت سایت رایگان با پسوند com گوگل

دسته بندی مطالب سایت