تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟

تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟
  • یکشنبه ۲۷ آبان سال ۱۳۹۷

تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا ؟

امروزه داشتن وب سایت به عنوان یک ضرورت برای کسب و کارها به شمار می آید و محدودیت در نوع کسب وکار نداشته که در این بین می توان به سایت های شخصی ، شرکتی ، تجاری  ، صنعتی ، سازه ای و ... اشاره کرد . وب سایت به ارائه خدمات و اطلاعات ارائه شده توسط شما به جامعه آنلاین خواهد شد و کشور ایران با داشتن جمعیت آنلاین 40 میلیون نفری به عنوان یکی از کشورهای در جهان به شمار می آید که از درصد جمعیت آنلاین بالایی برخوردار است .

یکی از مزیت هایی که محیط وب برای شرکت های نوپا فراهم خواهد ساخت را می توان در بین بردن زمان است که در کسب و کارهای اینترنتی نیاز است تا یک کسب وکار بگذارند تا به عنوان برند در آن منطقه معرفی گردد . وب سایت موجب شده تا مالکان کسب و کار با رعایت اصولی به نام سئو در کمترین زمان به برند شدن وب سایت خود پرداخته و حتی این برند را فرا منطقه ای کنند و از سایر کسب و کارهایی که هنوز به شیوه اینترنتی عمل می کنند پیشی گزفته و از درآمد بالایی برخوردار گردد . حال سئوالی که پیش خواهد آمد چگونه می توان خود به طراحی سایت بپردازم ؟

 امروزه با ارائه سامانه های سایت ساز و مدیریت محتوا تا حدودی نیاز به دانش برنامه نویسی را برطرف و موجب شده تا کاربران خود بتوانند طراحی و ساخت سایت پرداخته که این ویژگی باعث شده تا کاربران خود به  طراحی سایت براساس نیازمندی خود بپردازند . حال سئوالی که برای بسیاری از کاربران پیش آمده این است که تفاوت سایت ساز با سیستم مدیریت محتوا چیست ؟

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم ما بر روی مقالات ارائه شده در رابطه با این  سئوال ، بسیاری از سایت ها برای اصل توافق دارند که سامانه سایت ساز ، نوعی بیانگر عبارت عامیانه تیم مدیریت محتوا است و تفاوتی بین این 2 مطرح نشده است که به صورت لاتین  Content Management System ( CMS ) گفته خواهد شد . اما ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان سرویس سایت ساز ، تعریف خود را به این صورت مطرح می کنیم که سایت ساز مانند یک نرم افزار آنلاین بوده که باتوجه به سرویس هایی که می پردازد و تفاوت آن با سامانه مدیریت محتوا چون وردپرس در محدودیت قابلیت ها می باشد و می توان سایت ساز را محدودتر از وردپرس دانست ولی از نظر قیمت و راحتی کار ، سایت ساز برتری نسبت به تیم های مدیریت محتوا چون وردپرس و جوملا دارد .

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.