سایت ساز یا وردپرس

سایت ساز یا وردپرس

سایت ساز یا وردپرس

شما برای گسترش کسب و کار خود به وب سایت نیاز دارید و برای برآورده کردن این مورد چندین راه حل برای شما وجود دارد . اولین راه حل این است که سایت خود را به یک شرکت برنامه نویسی بسپارید که این گزینه هزینه زیادی ممکن است به شما اعمال کند . گزینه دوم استفاده از تیم‌های مدیریت محتوا که از جمله مشهورترین آن‌ها وردپرس است و گزینه سوم استفاده از سایت سازهای ایرانی و خارجی است . حال سئوالی که وجود دارد ، سایت ساز بهتر است یا وردپرس؟

جهت دریافت پاسخ این سوال باید با مفاهیم سایت ساز و وردپرس آشنا باشیم . وردپرس یک سامانه رایگان جهت مدیریت محتوا می‌باشد که جهت طراحی و ساخت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد . با استفاده از این سامانه می‌توان انواع سایت‌های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی و ... را آماده ساخت . این سامانه از قالب‌های آماده ای تشکیل شده که می‌توان صفحات دلخواه خود را طراحی و ساخت و به قالب مورد نظر افزود .

سایت ساز برای کاربران بسیار ساده و آسان می‌باشد . نوین سایت ساز یکی از سایت سازهای ایرانی است که جهت طراحی و ساخت سایت بدون داشتن دانش برنامه نویسی می‌توانید در کمتر از 5 دقیقه به ساخت سایت خود بپردازید . از جمله مزیت‌های سایت سازها و همچنین نوین سایت ساز ، عدم نیاز به خرید هاست و نصب برنامه بر روی هاست است که در وردپرس این موارد باید صورت گیرد که خوداین موارد نیاز به دانش و مهارت در زمینه وب می‌باشد . همچنین برای آماده سازی دامنه نیز می‌توانید از پشتیبان های سایت ساز مورد نظر درخواست کمک کنید و به انتخاب دامنه و خرید آن بپردازید و سایت خود را با دامنه شخصی خود بالا بیاورید .

سایت ساز یا وردپرس

از جمله مزایای سایت ساز نسبت به وردپرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • انعطاف پذیری در تغییر دامنه : شما می‌توانید به راحتی دامنه میزبان سایت خود را تغییر دهید ، در صورتی که این مورد در وردپرس نیازمند زمان و وقت بیشتری می‌باشد .
  • راحتی و آسانی در استفاده : سایت ساز نیازی به دانش فنی ندارد و کاربر تنها با چند کلیک به راحتی می‌تواند به طراحی سایت خود بپردازد .
  • عدم نیاز به میزبان : برای قرار گرفتن صفحات سایت شما در دسترس کاربران فضای وب ، نیازمند محیطی جهت ذخیره سازی است که این مورد توسط میزبان فراهم خواهد شد . با استفاده از سامانه سایت ساز شما دیگر نیازی به تهیه میزبان نخواهید داشت .

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

شنبه ۱۲ آبان سال ۱۳۹۷

سایت سازها چگونه کار می‌کنند

پنج شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۷

سایت ساز یا وردپرس

شنبه ۲۸ مهر سال ۱۳۹۷

سایت ساز چیست

سه شنبه ۲۳ مرداد سال ۱۳۹۷

آموزش نحوه تغییر Name Server در ایرنیک