سئو و بهینه سازی وب سایت با استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین

سئو و بهینه سازی وب سایت با استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین

لینکدین یکی از شبکه‌های اجتماعی قدرتمند در دنیا می‌باشد و در ایران نیز از مخاطبان بالایی برخوردار است. یکی از خصوصیات اصلی این شبکه اجتماعی پایه گذاری بر اساس کسب و کار بوده که به همین روال کاربران آن نیز شاغلین پوشش می‌دهد که هر کدام به معرفی کسب و کار خود پرداخته و به همین روال با رعایت اصولی در آن می‌توان از بازخورد بالاتری برای کسب و کار خود نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی دست یافت. 

در ابتدا باید پروفایل خود را به طور کامل به همراه توضیحات تکمیل نمایید تا کاربران با مشاهده این اطلاعات به کسب و کار شما پی ببرند. پس از این مرحله درخواست آدرس برای صفحه رسمی خود کنید. و در بخش مرتبط با مشاغل سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید و سعی کنید تا از کلمات غیر مرتبط و همچنین از تکرار زیاد خودداری کنید تا ظاهر صفحه شما از فرم قابل قبولی برخوردار باشد. در گروه‌های تخصصی مرتبط با کسب و کار خود فعالیت داشته و سعی کنید نظرات تخصصی مطرح کنید تا به اعتبار خود بیافزاید.

جهت اعتماد سازی در بخش پروفایل خود حتما اقدام به بارگذاری تصویری با کیفیت از خود کنید و سعی کنید مقالاتی که در وب سایت خود انتشار می‌دهید را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. و در پایان جهت تاثیر گذار بودن این شبکه اجتماعی بر روی سئو وب سایت ، نیازمند داشتن حضوری مستمر با فعالیت روزانه است.

امیدوارم از این مطالب استفاده کرده باشید وما سعی کردیم تا معرفی کوتاهی از لینکدین را برای شما داشته باشیم. اگر هنوز برای کسب و کار خود وب  سایتی را طراحی نکرده اید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از سامانه ما جهت ساخت سایت استفاده کنید.

با تشکر از شما

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

پنج شنبه ۷ اسفند سال ۱۳۹۹

سایت ساز شرکتی

شنبه ۲ اسفند سال ۱۳۹۹

ساخت فروشگاه اینترنتی

سه شنبه ۷ بهمن سال ۱۳۹۹

سایت ساز چیست؟

سه شنبه ۷ بهمن سال ۱۳۹۹

ایجاد سایت شخصی

سه شنبه ۷ بهمن سال ۱۳۹۹

طراحی سایت پوشاک

دسته بندی مطالب سایت