سئو و بهینه سازی وب سایت با استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین

سئو و بهینه سازی وب سایت با استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین
  • پنج شنبه ۸ شهریور سال ۱۳۹۷

لینکدین یکی از شبکه‌های اجتماعی قدرتمند در دنیا می‌باشد و در ایران نیز از مخاطبان بالایی برخوردار است. یکی از خصوصیات اصلی این شبکه اجتماعی پایه گذاری بر اساس کسب و کار بوده که به همین روال کاربران آن نیز شاغلین پوشش می‌دهد که هر کدام به معرفی کسب و کار خود پرداخته و به همین روال با رعایت اصولی در آن می‌توان از بازخورد بالاتری برای کسب و کار خود نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی دست یافت. 

در ابتدا باید پروفایل خود را به طور کامل به همراه توضیحات تکمیل نمایید تا کاربران با مشاهده این اطلاعات به کسب و کار شما پی ببرند. پس از این مرحله درخواست آدرس برای صفحه رسمی خود کنید. و در بخش مرتبط با مشاغل سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید و سعی کنید تا از کلمات غیر مرتبط و همچنین از تکرار زیاد خودداری کنید تا ظاهر صفحه شما از فرم قابل قبولی برخوردار باشد. در گروه‌های تخصصی مرتبط با کسب و کار خود فعالیت داشته و سعی کنید نظرات تخصصی مطرح کنید تا به اعتبار خود بیافزاید.

جهت اعتماد سازی در بخش پروفایل خود حتما اقدام به بارگذاری تصویری با کیفیت از خود کنید و سعی کنید مقالاتی که در وب سایت خود انتشار می‌دهید را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. و در پایان جهت تاثیر گذار بودن این شبکه اجتماعی بر روی سئو وب سایت ، نیازمند داشتن حضوری مستمر با فعالیت روزانه است.

امیدوارم از این مطالب استفاده کرده باشید وما سعی کردیم تا معرفی کوتاهی از لینکدین را برای شما داشته باشیم. اگر هنوز برای کسب و کار خود وب  سایتی را طراحی نکرده اید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از سامانه ما جهت ساخت سایت استفاده کنید.

با تشکر از شما

پیام یا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

آخرین مقالات

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت وب سایت شخصی

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت سایت شرکتی

شنبه ۳ آبان سال ۱۳۹۹

ساخت سایت با ورد پرس

چهارشنبه ۲۳ مهر سال ۱۳۹۹

سایت ساز فوری

دوشنبه ۲۱ مهر سال ۱۳۹۹

بهترین فروشگاه ساز ایرانی

چهارشنبه ۱۴ خرداد سال ۱۳۹۹

ساخت سایت رایگان با پسوند com گوگل

دسته بندی مطالب سایت